Kto som, čo som :-)

Online markeťáčka, milovníčka aktívneho životného štýlu, športu, prírody a v neposlednom rade cestovania. Každý deň sa snažím prežiť naplno a vyťažiť z neho maximum. Mám za sebou zdravotne pomerne náročný rok a pol. Niekedy totiž aj jeden, na prvý pohľad banálny úraz, môže  otočiť život o 180 stupňov. 

No ani raz celú dobu som si nedovolila nadávať na život alebo fňukať, prečo sa to deje práve mne. Všetko som brala ako udalosti, ktoré sa mali stať. Mali ma spraviť silnejšou. Mali ma niečo naučiť. Mali ma v živote posunúť. Mali mi otvoriť oči. A dnes som vďačná za každú jednu z nich. Som vďačná za to, že som tam, kde som. 

Články môjho blogu sú zamerané na zdravý životný štýlfitness a zážitky z cestovania po Slovensku, ktorým som sa rozhodla splniť si svoj sen. Na Slovensku máme veľa krásnych miest, o ktorých je škoda nevedieť. 

Ak môj blog pomôže čo i len jednému workoholicky zameranému jedincovi k nájdeniu rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom, budem neskutočne šťastná. Zdravie a život máme len jeden. A treba vedieť vo všetkom, kde je tá správna miera. 

Čo nás nezabije, to nás len posilní. Nič nie je čiernobiele. Len sa treba vedieť na to pozrieť z toho správneho uhla pohľadu, otvoriť oči a srdce do korán a naučiť sa vnímať pestrofarebnosť. 😊